Mužská tvář je stejně citlivá jako dětská pokožka

Riziko menšího nebo i většího poranění mužské pokožky při holení je při každém takovém procesu. K tomu všemu hrozí vysychání pleti pod vousy, její nevzhledné loupání a dokonce i zanícení. Nahrává tomu samozřejmě nejenom nešetrná péče, ale i nevhodný životní styl. Největším prohřeškem bývá používání kosmetiky určené pro ženy. Má totiž jiné složení.

potřeby na holení

Kosmetické firmy se nyní předhánějí v nabídkách pánské kosmetiky. Na výběr je již nyní velké množství produktů určených pro jednotlivé typy pleti, od citlivé až po mastnou. Protože i muži se každý den potýkají s fyzickou námahou, stresem, hlukem, prachem a mnohými dalšími škodlivými vlivy, přípravky pro muže jsou nově vyvinuty tak, aby byly designově i složením jednoduché a bez zbytečně přidané chemie. Všechny výrobky pro pány jsou v obchodech většinou přehledně na jednom místě. Hledání v nepřeberném množství různých drogistických produktů tak odpadá a nakupování se i pro muže může stát příjemné. Nalezení oblíbeného sprchového gelu či pěny na holení již nemusí představovat hru na hledání ztraceného pokladu. Složení některých kosmetických produktů je podobné jako u těch dětských.
usměvavý muž

Například mycí gel může být vysoce hodnotný a s luxusní vůní třeba osvěžující máty, přičemž složky v něm jsou nechemického původu. Na holení šetrné pěny pleť připraví a ty s jojobovým olejem i jemně ošetří. A protože se mužská pleť vypořádá se slunečními paprsky lépe než u žen a dětí, není divu, že má i vlastnost odolávat mrazu. Také dobře váže vodu, šampony a sprchové gely ji dostatečně hydratují, a pokud ne, přijde na řadu krém. Ať už ten proti vráskám nebo čistící emulze, i pánská pokožka se neobejde bez kvalitní péče. Sportovci ocení širokou nabídku deodorantů, manažeři rádi voní po dřevě a ti, kteří pečují o plnovous, sáhnou určitě po oleji na vousy. Ke každodennímu holení v pohodlí domova se hodí holicí strojek ve kvalitním provedení s ohledem na citlivou pokožku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup