Bydlete ve svém mobilheimu spokojeně

Když potřebujete přesvědčit svého muže o pořízení zahrádky, musíte myslet hluboko do budoucnosti, abyste ho nakonec přesvědčila! Ale Vám se to podaří. Trvalé bydlení na zahrádce v mobilheimu je skvělá intuice. A hlavně nepatří do skupiny nerealizovatelných.
zahradní domek.jpg
I manžel má své důvody.
Jistěže je manžel proti. Musíte ho pochopit. Celý den fyzicky pracuje na stavbách. A představte si, že by měl přijít na zahrádku a tam rýt a hrabat, nebo dokonce něco sázet. A jeho přesvědčení o tom, že nezdravější zelenina ze všech zelenin je vepřový ovar, znáte také velmi dobře. A nakonec si na něj ještě vymyslíte nový zahradní domek a bude mít po klidu úplně!
Na to musíte brát zřetel, až si budete chtít konečně prosadit svůj sen o zahrádce!
Ale Vy manžela přesvědčíte.
Najděte si inzeráty o prodeji zahrad a potají vybírejte, která by se Vám nejvíc líbila. Myslete na to, aby byla poblíž útulná hospůdka s dobrým točeným. A teprve potom vyrukujte se svými důvody. Celý den venku na čerstvém vzduchu Vás asi v přesvědčování nepodrží. Manžel je na vzduchu pořád. Ale začněte mluvit o zahradním domku, který vypadá, jako kůlna, a je na spadnutí. Ale zároveň manžela utvrďte v tom, že kvalitní a dokonalý mobilheim podle Vašich představ by Vám na zahradu přivezli. A hned byste si mohli zapnout televizi a dát kávu v novém obývacím pokoji.
pivo s pěnou.jpg
A pak byste půl zahrady zatravnili a do druhé poloviny zasadili ovocné stromy a keře. A později byste strávili v příjemné hospůdce u dobře vychlazené desítky zbytek večera. A všechno poblíž nového mobilheimu.
A že byste mohli panelákové bydlení za čas vyměnit za bydlení v rodinném mobilheimu? To by bylo také skvělé.
Nemyslíte, že byste svého manžela nakonec nepřesvědčila? Se zahradou by takovou starost zase neměl. A sekání trávy by ho možná začalo bavit. Sice by se toho dost nachodil, ale vidina orosené točené desítky po posekání trávy jej vybičuje k nadlidským výkonům! Tomu teda věřte!