Zábava s hádankami a kapkou adrenalinu

Zdá se vám pět set korun za sestup do sklepa mnoho? Na první pohled se může zdát, že jen blázen by tuto částku za něco tak obyčejného obětoval. Dát takové peníze za pohled na plíseň nebo, v lepším případě, pavučiny a pytel brambor? Díkybohu, není sklep jako sklep. Za prvotní hloupou otázkou se skrývá mnoho zábavy v podobě hádanek a všemožných úkolů. Už vám svítá? Ano, jedná se o oblíbenou únikovou hru enigmaescape.cz.

úniková hra

Co je na únikové hře tak zábavné

Populární únikové hry se již řadu let neustále rozšiřují a vylepšují. Cíl však zůstává stále stejný – světe div se, uniknout. Tým o volitelném počtu členů se stává součástí poutavého příběhu. Sledováním nápověď a řešením hádanek se snažíte uniknout z místnosti. Na rozlousknutí záhady máte však předem stanovený časový limit. Pokud čas vyprší, nemusíte se bát, že se stanete trvalou rekvizitou, moderátoři hry jsou vám po celou dobu k dispozici.

Nesyslete peníze, darujte zážitek

Teď když už víte, o co se jedná, nabízí se další otázka. Dali byste zmiňovaných pět set korun za narozeninový dárek, teambuilding či za společný večer s přáteli? V tomto případě bude odpověď pravděpodobně již kladná. Kvalitně strávený čas, který zábavnou formou provětrá vaše mozkové závity, prověří logické uvažování, smysl pro detail a v neposlední řadě i schopnost spolupráce. Pokud se vám přesto částka zdá vysoká, není nic jednoduššího, než se podělit s přáteli o náklady.

záhada

Zažít na vlastní kůži

Možná vás zmínka o zábavě, spolupráci a mozkových závitech nechala doteď chladnými. A možná jste třeba fanouškem detektivek. Už vás nebaví sledovat, jak hlavní postavy ve filmech řeší jednu vzrušující záhadu za druhou, zatímco je pátek večer, a vy s brambůrkami na klíně nemáte lepší program, než jen sledovat televizi? Tak si přijďte zahrát třeba na tajného agenta a vyzkoušet si ten adrenalin na vlastní kůži.