Už jste o tomto kočárku slyšeli?

Trojkombinace, která splňuje veškeré požadavky, a lze ji sehnat za dostupnou cenu? To je Riko Naturo Ecco, jedinečný kočárek, s jedinečným designem, který prostě musíte mít.

Každý rodič, který shání kočárek pro nový přírůstek do rodiny, si jistě klade nějaké požadavky. To je naprosto přirozené, jsme totiž rodiče, a naším největším přáním je blaho našeho dítěte. Proto hledáme takové vybavení, které bude sloužit co nejlépe, a dítku poskytne naprostý komfort. A skvělý design? To je zkrátka třešnička na dortu.

miminko v kočárku

3v1

Cca prvních šest měsíců bude vaše miminko jezdit v hluboké korbičce, která svým tvarem připomíná kolébku. Později však musí přesídlit do sportovní verze, kdy by si mohlo sednout, případně i lehnout, a to dle potřeby. A nezapomeňte, že bez autosedačky typu vajíčko vás nepustí ani z porodnice. Shánět všechny tyto věcí zvlášť, zabere zbytečně mnoho času, takže je vždy lepší volit trojkombinaci. V případě tohoto kočárku váš vyjde na 13 180Kč, a v ceně máte i velký batoh, nánožníky, pláštěnku, moskytiéru, dokonce však i přebalovací podložku, a držák na lahev.

Barevné provedení

Každý rodič preferuje jinou barvu kočárku, a to jak podle pohlaví dítěte, tak i vlastního vkusu. Kočárek Riko Naturo Ecco se vyrábí hned v několika barevných provedeních, a vybere si tak každý. Je libo hnědá, černá, modrá, fialová, světle růžová, nebo šedá?

žena s kočárkem

Pohodlí pro rodiče

Vození kočárku by nemělo připomínat hodinu v posilovně, a tak je důležité, aby kočárek poskytoval komfort i rodičům. Kočárek Riko Naturo Ecco disponuje kvalitním hliníkovým rámem, který je velmi lehký, a tak se kočárek příjemně vozí. Výhodou je i výškově nastavitelná rukojeť, která je vyrobena z eko kůže.

Pohodlí pro děti

Pro děti zase bude ideální nastavitelná opěrka zad i nohou, prostorná hluboká korbička, a příjemná kvalitní matrace.