Spodní prádlo je radost nosit

Jak to mohu tvrdit? Stále to někde škrtí, škrábe, vylézá ven, kam nemá, prostě svému účelu slouží minimálně a spíš způsobuje trapasy. Tak to samozřejmě také často bývá, ale při vhodném výběru se většině problémů vyhnete.

prádlo na sušáku

  • Buďte věrní své velikosti kalhotek

Samozřejmě každý by raději nosil M místo XL, ale pokud máte míry na XL, to, že se nacpete do menší velikosti, vám nijak nepomůže. Něco bude vždy přetékat, jiné se zařezávat. I pod oblečením bude zřejmé, že prádlo nesedí. Mánie malými čísly je zajímavý fenomén, zvlášť u spodního prádla, kde nikdo nevidí, jakou velikost máte.

  • Se stahovacím prádlem opatrně

Pokud se už rozhodnete využít stahovací kousek, buďte velmi obezřetní. Pokud to přeženete, opět se většina faldíků nesmáčkne dovnitř, ale přeteče na krajích ven. Ploché břicho vytékající jako velký špek pod prsy, není oku lahodící. To radši své bříško ukažte ve své plné kráse.

  • Nevolte luxus, volte kvalitu

Jaký že je rozdíl? Luxusní značky stojí násobně víc, přitom sedět vám mohou i hůř. Volte kvalitní materiály, dobrý střih, který vám vyhovuje a na logo na cedulce se vykašlete. Komfort a kvalita je více než pocit prestiže.

srdíčko a mašlička

  • Krajka je sexy, ale škrábe

Není co dodat. Pokud vás krajka neobtěžuje, noste ji vesele dál. Pokud ale ano, lze najít i jednodušší motivy, které působí velmi přitažlivě.

  • Volte správnou velikost podprsenky

Většina žen nosí podprsenky špatné velikosti. Je tomu tak především nevědomosti, jak velikosti fungují. Obvod volte minimálně o pět až deset centimetrů kratší, než je váš reálný obvod. Jen tak získá vaše poprsí reálnou oporu a ramínka se nebudou zařezávat.

  • Bílá je vidět

Pod průsvitným prádlem prosvítá dlouho propagované bílé prádlo. To, co vidět není, je prádlo tělové, přesněji prádlo co nejblíže barvě vaší kůže, prostého střihu s minimem švů a dobré velikosti. Pamatujte na to.