Rychlé a levné stěhování s vypůjčeným vozidlem z půjčovny dodávek Brno

Chystáte se přestěhovat byt a stále zvažujete, jak to provést? Pro kratší vzdálenosti může přijít vhod transportní vůz z půjčovny, případně s nákladním přívěsem.

Obvykle rozhoduje vzdálenost

Přestěhování v rozsahu celého bytu nebo rodinného domu na dlouhou vzdálenost, řekněme alespoň přes čtvrtinu republiky na vzdálenost delší než 200 km, se většinou vyplácí svěřit stěhovací firmě. Mělo by se realizovat na jeden zátah a zvládnout vše převézt v nákladovém prostoru jediného vozu. Stěhováci vypočítávají taxu buď podle ujetých kilometrů, nebo v závislosti na stráveném čase. Do vzdálenosti 150 – 200 km se ovšem vyplatí vypůjčit si přepravní dodávku do 3,5 tuny, o objemu nákladového prostoru zhruba 15 krychlových metrů.

jízda po dálnici

Výhody zapůjčení vozu i s řidičem

Objednat si transportní vozidlo je samozřejmě možné pro každého, kdo je majitelem řidičského oprávnění skupiny B. Půjčovna dodávky Brno se vás nebude ptát na vaše dosavadní zkušenosti s řízením takového kolosu, klidně vám jej svěří, ale na vaši zodpovědnost. Můžete ovšem využít výhodnou možnost půjčit si vozidlo i s řidičem. Tím pádem z vás spadne stres ze zodpovědnosti za škody vzniklé jízdou a můžete se plně věnovat původnímu účelu – přestěhování věcí.

zatáčka silnice

Nákladový prostor (ložnou plochu) lze zvětšit o přívěsný vozík až na pět metrů a v průběhu jediné jízdy převést většinu vybavení dvoupokojového bytu. Snadno si pak propočítáte částku, kterou byste vydali při objednávce služeb stěhovací firmy a porovnáte ji s obnosem potřebným pro pronájem dodávky s řidičem.

Tímto způsobem lze zajistit nejen kompletní přestěhování nemovitosti, ale pouhý převoz stavebnin a míchačky např. na chalupu, převoz zeminy a stromků na zahradu, odvoz věcí na sběrný dvůr, přemístění jednotlivých kusů spotřebičů a nábytku atp. Některé půjčovny vám zajistí i stěhovací popruhy, rudl a svazovací kurty.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup