Profesionální výbojky nejsou drahé

Pět variant dostatečně výkonných halogenidových výbojek dokáže splnit i náročné požadavky, které jsou někdy na svícení kladeny. Pokud patříte mezi zákazníky, kteří rádi nakupují v kvalitním sortimentu osvědčených značek https://www.lightpark.cz/vybojky-philips-master-cdm-td/, určitě si vyberete mezi výbojkami značky Philips. Ta je velmi oblíbená, a to nejenom díky vysoké kvalitě, ale také díky pokrytí jednotlivých produktů. V sortimentu proto nenajdete jenom klasické úsporné nebo LED žárovky, ale také obrovské množství různých výbojek, které rozhodně svou funkcí nespadají do osvětlení pro domácnosti. Díky tomu si můžete pohodlně vybrat, ať už hledáte osvětlení pro jakékoliv potřeby.

žárovka

Nároky mohou být skutečně vysoké

Ať už potřebujete halogenidovou výbojku s označením MASTER MHN-TD z jakéhokoliv důvodu, měli byste znát její základní vlastnosti. Zaujmout by vás měla především snížená životnost, která z běžných 16 000 hodin svícení je snížena na 10 500 hodin. Určitě stojí za zmínku i možnost pořídit tyto výbojky ve třech provedení podle zapojení, konkrétně podle patic:

lampa

  • RX4s
  • RX7s-24
  • FC2

Ačkoliv tyto patice mnohým přijdou jako zcela neznámé, v oblasti profesionálního a náročného osvětlení jde poměrně o běžnou záležitost. Proto také sortiment tohoto ražení je určený skutečně pro ty náročnější, kteří se nespokojí s konvenčními zdroji světla, mezi které patří všemožné druhy žárovek či trubicových zářivek. Tohle je zcela jiná kategorie osvětlení, jejíž využití je někde jinde než v domácnostech, a proto je třeba s tímto k samotnému sortimentu přistupovat.
Tak či tak si můžete ve výše uvedeném sortimentu najít zdroj světla, který bude poskytovat nejenom dostatečný světelný tok, ale také ve funkci vydrží požadovanou dobu. Mnohdy totiž ani více jak deset tisíc hodin svitu nemusí vyhovovat nárokům, které jsou na tyto zdroje světla kladeny.