Cesta k rovným zubům

Dokonalý úsměv? I vy ho můžete vlastnit, a to i v případě, pokud vám ho matka příroda nenadělila. Cesta k dokonalému úsměvu v podobě zářivě bílých a rovných zubů může být zdlouhavá, ale rozhodně se vám vyplatí být v tomto případě trpěliví a vydržet. Rozhodně to stojí za návštěvu specializované zubní kliniky.
Pokud se nechcete smířit s vašimi křivými zuby a chcete do vašeho dokonalého úsměvu investovat váš čas i peníze, pak zamiřte na ortodoncii v Praze, kde už si specialisté vezmou váš úsměv do parády.

ortodoncie

Služby nabízené na ortodoncii:

  • Barevná snímací rovnátka
  • Fixní rovnátka
  • Neviditelná rovnátka
  • Zavedení zubních implantátů
  • Parodontologické vyšetření
  • a další služby

Rovnátka na zubech mohou být i módním doplňkem, ovšem někomu může v této oblasti vyhovovat spíše menší nápadnost. Pokud se třeba necítíte na to, aby všichni viděli, že nosíte fixní rovnátka, pak můžete vyzkoušet rovnátka neviditelná, která nesníží vaše sebevědomí. Právě tento typ je v poslední době hodně pohodlný, a to především pro větší pohodlí, bezbolestnost a estetiku. A jak se liší od těch klasických? Jsou diskrétně umístěné na ploškách zubů a nejsou tak vůbec vidět. Jsou zhotoveny z průhledných fólií, které si můžete snadno nasazovat a sundávat. Další výhodou je také to, že tento druh rovnátek vás neomezuje v tom, co jíte a jednodušší je i hygiena. Tento typ rovnátek je zaručeným úspěchem na cestě ke krásnému a dokonalému úsměvu, který se bez rovných zubů neobejde. Rovnání zubů nikdy nebylo snadnější a pohodlnější.

fixní rovnátka

Zbavte se natrvalo svých komplexů a začněte se opět usmívat na okolní svět. Pokud toužíte po krásně rovných zubech, objednejte se do naší ordinace na ortodoncii na vstupní vyšetření. Navštivte zubní kliniku a už se můžete těšit na dokonalý úsměv, které mu bude vévodit rovný chrup bez chybičky.