Pobyt v sezonním objektu Coalt Coaster Super

Máte k dispozici rekreační pozemek, ale schází vám obstojná chata a její výstavba by vás vyšla na velké peníze? Co takhle zkusit to se sezonním mobilním domem? Bude to mnohem levnější a hlavně jednodušší a rychlejší řešení.

Potřebujete vlastní pozemek a rovný terén k ukotvení stavby – mobilní dům vám umístí na pozemek autojeřábem, vaší jedinou starostí bude zajistit dostatečně velkou plochu, kde bude dům zafixován, a to buď na kotevních patkách, anebo na základové desce. Podrobnosti s vámi domluví pověřená osoba, která má tyto typy domů na starosti.

Domy jsou plně vybavené – nemusíte si dělat starosti s vybavením kuchyně, koupelny, s toaletou ani s případným přitápěním, pokud to bude třeba. To vše je zde k dispozici, což vám usnadní další rozhodování. Kdybyste stavěli chatu, to vše byste museli zaopatřovat po dokončení stavby.

obývací pokoj

Znáte to tam – výhodou umístění mobilního domu Cosalt Coaster Super do prostředí, které znáte, je to, že se stále nacházíte na stejném místě, pouze se vám vymění střecha nad hlavou a podlaha. Nemáte pak pocit nějakého odloučení od zamilované lokality.

Domy nevyžadují žádnou velkou údržbu – většina mobilních domů je konstruována tak, aby nebylo nutné stále kolem nich běhat se štětcem a s kladívkem. To také znamená, že nevyžadují žádné nákladné investice do změny v opláštění budovy a v jejich nosné konstrukci. Časem se mohou objevit záležitosti, které se týkají každého obydlí, jako jsou např. ucpané odpady, nutnost výměny těsnění, vodovodní baterie, vadného vypínače atp.

sprcha v domě

Máte k dispozici vlastní zahradu – u mobilního domu máte zahrádku a můžete si ji vylepšit pergolou, garážovým stáním, venkovní terasou se slunečníkem a zahradním nábytkem, zkrátka vším, co patří k pohodě bydlení v rekreační oblasti. Ale co je podstatné, je tu klid, žádný shon a stres, co zažívají lidé ve městech.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup