Kvalitní služby pro každého zaměstnance

V současné době máme nízkou nezaměstnanost, což znamená, že zaměstnavatelé napříč komerčním i neziskovým sektorem, musí bojovat o každého zaměstnance. Často není v silách menších zaměstnavatelů zajistit dostatečně atraktivní finanční bonusy jako třeba příspěvek na ošacení či dovolenou, třináctý či čtrnáctý plat. Přesto může i takový zaměstnavatel nabízet atraktivní bonusy v podobě například dnů dovolené navíc nebo v nabídce zajímavých služeb.
Péče o děti
Mezi nejžádanější služby nabízené zaměstnavateli zaměstnancům patří zejména nabídka veřejného stravování. Možností je celá řada. Lze to odbýt stravenkami, což jistě mnoho zaměstnanců ocení. Zvláště ženy, které je stejně využijí na nákupy pro blaho rodiny. Přesto spousta lidí ocení hlavně nabídku teplé stravy přímo na pracovišti. Není vůbec složité objednávat jídlo třeba z nejbližší jídelny základní školy a nechat si je přivážet ve speciálních termoportech, které zajistí uchování teploty.
Masáž ulevuje tělu
Další příjemnou službou, kterou zaměstnanci ocení, jsou nepochybně různé masáže. Ať už na pracovišti sedíte, stojíte, chodíte, nebo většinu času strávíte v dopravním prostředku, zanechá to nějakou stopu na stavu Vašeho držení těla. Protože pracovat osm hodin v neměnné poloze není zdravé nikdy. Je tedy určitě solidní, když si zaměstnavatel tuto skutečnost uvědomí a nabídne rehabilitaci v podobě poukazů na masáž, případně platbou poukazů na sportovní aktivity, především plavání, které znamenají mnoho pro přirozenou regeneraci organismu.
Ukázka závodního stravování
A v neposlední řadě je zde také neocenitelná služba, kterou zaměstnavatelé potěší především mladé maminky a tou je zaměstnanecká péče o děti v rámci závodních jeslí a školek, nebo někde prostě je to jako dětská skupina. O tento zaměstnanecký benefit je samozřejmě velký zájem.
A jak to máte Vy? Jaké služby či benefity nabízí Váš zaměstnavatel?