Inzeráty práce

Pro ty, kteří hledají nové pracovní síly ve formě zaměstnancům, tak tu máme skvělou nabídku. Nabízíme vám spolupráci, kdy si můžete na náš internetový portál vložit svůj inzerát, my ho budeme zde zobrazovat po dobu 30 dnů a podobně. Máme různé nabídky, některé jsou uplatněné a některé jsou zdarma. Inzerce práce zdarma, zvýšíte svoji šanci, že najdete vysněné zaměstnanci, kteří budou pro vás dobře pracovat a budou si s vámi dobře bavit. Je důležité, abyste si vybrali správně zaměstnance.

porada

Záleží, jestli se opravdu velká firma a nabíráte zaměstnance ve stovkách nebo jste menší rodinná firma a potřebujete jednoho či dva zaměstnance a na určité pozice. Pokud potřebujete jednoho zaměstnance, tak budete mít opravdu co dělat, abyste si správně vybrali dle osobního pohovoru a dalších záležitostí, které na vás mohu udělat dojem. Kompletní ceník našich inzercí najdete na portálu inzercí. Zveřejníme vaši nabídku práce na stránkách Facebook a na dalších sociálních sítích, takže vaše šance se bude zvyšovat.

pomůcky

Diskriminace

Diskriminace je opravdu jeden z největších problémů, se kterými se potýkáte, když si chcete třeba vybrat nějakou svoji práci. Bohužel někdy rozhoduje pohlaví, zdravotní stav, národnost, víra, věk – opravdu by to mělo mít vliv na výběr zaměstnance? V dnešní, moderní době by tyhle věci pro nás neměly být důležité, protože takhle dochází k velké diskriminaci. Vzhledem k tomu, že stát přijal antidiskriminační zákon, tak zaměstnavatele nemohou psát takové požadavky do inzerátu, protože by to bylo nezákonné, ale někdy jsou takové požadavky k vidění. Stejně, personalista pozve zaměstnance na základě životopisu na osobní pohovor, tak uvidí, že třeba nejste nejmladší, máte jinou barvu kůže a podobně, takže to bohužel může hrát také roli. Poznáte to třeba z fráze: „hledáme mladý kolektiv“ …To už je diskriminace starších lidí a tváří se to nevinně.