Trampolína udělá radost malým i větším dětem

Chlubíte se prostorem na zahradě, kterou pečlivě udržujete? Vaše ratolesti ovšem více než její krásu – ocení pohyb, který si na ní mohou užívat zejména v letním období, kdy na ní trávíte nespočet vašeho času. Aby však byla jejich milovaným místem, měli byste jim zakoupit prvek, který na ni bezesporu patří a nabídne jim program na každý den.

A přesně taková je trampolína 305, se kterou prožijete každé léto s pohledem na jejich úsměv a spokojenost, nad tím, že ji vlastní.

Velikost, která udělá radost více dětem najednou

Pokud se neuspokojíte s malou verzí, rozhlédněte se po velikosti 305 centimetrů, která umožní skákat dle vlastního uvážení více dětem najednou a tak, aby si vzájemně na skákající ploše nevadily. Tato trampolína je natolik velká, že si na ní můžete vyzkoušet skákání i vy dospělí nebo si na ní mohou vaše ratolesti vyzkoušet různé triky a mít prostor potřebný k dovádění dle jejich přání.

kluk na trampolíně

Své místo si najde i na menším dvorku nebo zahradě, kde děti o to více ocení to, že jste jim dopřáli mít atrakci, kterou budou využívat několik let.

Pořád v bezpečí díky ochranné síti

Sortiment našich kvalitních trampolín disponuje ochranným prvkem, jakým je síť, která zabrání možným pádům mimo skákající plochu.

Pokud se na ní bude nacházet více ratolestí, můžete se spolehnout na to, že se jim nestane žádné zranění, protože síť tomu spolehlivě zabrání. Kromě tohoto bezpečnostního prvku na ní nalezete i zip, který uzavře prostor sítě v době, kdy budou děti skákat tak, jak to mají v oblibě. Žebřík, pomocí kterého se dostanou dovnitř i ven jim zase umožní bezpečný vstup a odchod z trampolíny tak, aby se jim nic nestalo.

trampolína se sítí

Pokud budete dbát na to, aby vaše děti na trampolíně neměly obuv, můžete se spolehnout na jejich bezpečí a zakoupit jim jednu takovou i na vaši zahradu, protože s ní prožijí léto plné zábavy a smíchu.