Přední světla vybavená tím nejlepším

Bezpečná jízda po vozovce, bezpečné dojetí do cíle, bezpečně najeté kilometry, ať jde pouze o deset kilometrů nebo rovnou o tisíc. Vždy se snažíme o to, abychom jeli bezpečně, abychom nebourali, abychom zbytečně sebe a ostatní řidiče nestresovali. Ovšem skutečnost, speciálně na českých silnicích, je opravdu jiná, dalo by se říct, že horší.
Základní vlastností každého automobilu je dobré svícení.
auto na silnici.jpg
Světla totiž musíme používat každý den, v jakoukoliv hodinu, kdykoliv, když usedáme za volant. Některé automobily spouštějí světla automaticky, u jiných starších typů vozů, to musíme udělat ručně. Ovšem je povinností mít zapnutá světla, ať je den nebo noc, zkrátka vždy. Obzvláště v noci by byl velký risk jet bez světel, nejenom, že bychom nic neviděli, ale také by náš vůz nebyl vidět, takže by zřejmě brzy došlo k nějaké nehodě.
a) U každého automobilu je proto základní, aby byl dobře osvětlený. Díky kvalitnímu osvětlení dobře uvidíte na cestu před vámi a také můžete včas zareagovat na případnou překážku.
b) Autožárovky se v této oblasti vyrábí v různých verzích a od různých výrobců.
c) Autožárovky h7 Osram se používají do předních světlometů.
červený veterán.jpg

Kvalita na prvním místě

Výrobce Osram je zárukou kvality. Vyniká nejenom svou oblíbeností, ale právě kvalitními výrobky.
Každý řidič by si měl dobře rozmyslet, jaké světlo do svého automobilu použije. Světlo je základem vidění, zejména v noci, ale je potřebné také přes den, proto dbejte při jeho výběru na parametry a vybírejte takové, které bude kvalitní s dlouhou životností. Tyto předpoklady splňuje výrobce Osram, což je značka té nejvyšší kvality za rozumnou cenu.
Existují různé produktové řady. Základní typ je standardní, vhodný pro ty, kteří nepotřebují nic extrémního a mají rádi klasiku. Do dalších typů výrobků se řadí světla, která mají větší výkon svícení nebo vyšší možnosti osvětlení Dalším výrobkem je světlo modré barvy. Díky němu pohodlně a příjemně uvidíte na cestu.