Několik přípravků v jednom

Ať už jste si právě pořídili nový bazén, nebo vlastníte koupací zařízení už po několik sezón, tak http://www.ueb.cas.cz/cs/content/modernizovana-stanice-urychli-slechteni-novych-odrud-jablone jistě dobře víte, že základem dobré péče o bazénovou vodu je chlor. Ovšem chlor není všechno. Je také důležité pravidelně kontrolovat hodnoty PH vody a udržovat je ve správné výšce, preventivně přidávat do bazénové vody přípravek proti řasám, abyste předešli proměnění Vašeho bazénu v bažinu a v neposlední řadě také odstraňovat nečistoty z bazénové vody. Na tohle všechno je potřeba hned několik různých přípravků. My, ale pro Vás máme jednodušší řešení, které Vám nejen usnadní a urychlí práci, ale také ušetří Vaši peněženku. Tímto dokonalým a jedinečným přípravkem, který Vám nahradí hned několik jiných přípravků, jsou tablety 5v1.

domácí bazén

Tento multifunkční přípravek je naprostou špičkou na trhu s bazénovou chemií a zajistí Vám nejen dostatek chloru v bazénové vodě, ale také udržuje PH vody ve správné výšce, pomáhá vyvločkovat nečistoty, obsahuje preventivní hladinu algicidu, tedy přípravku proti řasám a rozjasňuje vodu v bazénu. Jak tedy vidíte, nahradí hned několik různých přípravků, které byste museli zdlouhavě dávkovat jeden po druhém a které by Vás stály rozhodně více peněz než pořízení tohoto jednoho multifunkčního přípravku a ještě navíc Vám dokonale čistou vodu v bazénu budou závidět všichni sousedi.

voda v bazénu

Pokud se rozhodnete využívat k ošetřování bazénové vody tento skvělý multifunkční přípravek, tak vězte, že neprohloupíte. Ba naopak získáte. V naší široké nabídce přípravků a příslušenství k bazénu najdete tento přípravek hned v několika různých baleních a také v několika velikostech od velikosti mini pro malé bazénky až po velikost maxi pro velké bazény a koupaliště. Stačí si jen vybrat. Kromě toho se u nás můžete vybavit i dalšími pomocníky pro údržbu bazénové vody a celkovou péči o bazén. Jen se u nás porozhlédněte a pořiďte si všechno, co Vám pomůže, abyste si mohli bez starostí užívat své vodní zábavy.