Jak na krásné a husté obočí?

Svět módy je světem neustálých změn. Je jen málo věcí, které se na špičce trendů udrží delší dobu. Nejedná se ale pouze o změny v módě jako takové, čímž mám na mysli neustálé obnovování šatníku spolu s botníkem, ale také změny týkající se celkové vizáže a našeho těla. Rapidní změnu v poměrně krátké době zaznamenala také taková „maličkost”, kterou není nic jiného než obočí, jenž bývá často označováno rámem našich očí a vlastně celého obličeje.Úprava obočí
Ještě před pár lety bylo v kurzu co možná nejtenčí a pečlivě vytrhané obočí. Ženy si na této úpravě nechávaly velice záležet a pokud narazily na ženu s takto neupraveným, tedy hustým obočím, neušetřily si poznámku na její adresu. Po několika letech se ale tento trend obrátil vzhůru nohama (neberte toto přirovnání ale v doslovném významu). Téměř neviditelné linky vyměnilo přirozené, husté, tmavé ovšem také velice pečlivě upravené obočí.
Problém nastává v případě, že se také chcete pyšnit takovýmto obočím, ale příroda vám jej zkrátka nenadělila nebo vám díky neustálému trhání přestalo růst. V těchto chvílích spousta žen přistupuje k jeho dobarvování, což ve většině případů nedopadá zrovna nejlépe. Další variantou je tak buď návštěva kosmetičky, která se postará o to, aby vše vypadalo co možná nejlépe a přirozeně, nebo uchýlení se k permanentnímu tetování. S touto druhou variantou bych ale ještě počkala a vyzkoušela pár triků, které pomohou dohnat to, co příroda nezvládla.
Prvním krokem, jímž podpoříte růst obočí, je samozřejmě upuštění od jeho trhání a zařazení výživných potravin do vašeho jídelníčku. Velice vhodné jsou také přírodní oleje, jako například olivový nebo kokosový, jež nejenže zklidňují a zvyšují kvalitu pokožky, ale také podporují růst a dodávají vašemu obočí zdravý a lesklý vzhled. Stejným účinkem se pyšní i velice známá léčivá rostlina, která je známá pod jménem aloe vera.Hrubší obočí
Dalším způsobem, jak podpořit růst obočí je Pulo s nejrůznějšími séry, díky nímž se doba růstu výrazně zkrátí a vy se budete moci krásným hustým obočím chlubit během pár týdnů. Mezi nejlepší se nejčastěji řadí ty, jež obsahují ricinový olej a jsou založeny https://www.tripadvisor.cz/LocationPhotoDirectLink-g274687-d278016-i22007912-Black_Tower_Cerna_vez-Ceske_Budejovice_South_Bohemian_Region_Bohemia.html na přírodní bázi.