Hra plná překvapení

Pokud nechcete čas zbytečně zabíjet nudou, tak máte skvělou možnost tento stav zcela změnit. Zapomeňte na nákupy, přejídání se, uklízení, vaření nebo trávení času na PC či mobilním telefonu. Pojďte si hrát, ale zcela jinak, než byste čekali.
Jde o hru, která chytne dospělé i děti a nudou rozhodně strádat nebudete. Spousta adrenalinu, zábavy, napětí i plno překvapení, tak to je jedinečná lasergame.
Hra, díky které již nebudete chtít trávit čas běžnými věci, a váš život se změní v pořádnou akci. Budete mít možnost dostat se do zcela jiného světa, kde jde o vymyšlení strategie, využití obratnosti a také probudíte týmového ducha.

DSC_0200

Arény, ve kterých to žije

Čeká na vás vybavené prostředí a hra probíhá ve speciálních arénách. Celou hru provázejí zvukové a světelné efekty, které dodávají akci dokonalou atmosféru. Budete mít pocit, že jste opravdu ve zcela jiném světě a celá hra je realita.
Vy dostanete na sebe vestu a do rukou laserovou zbraň, kterou se budete snažit zlikvidovat svého soupeře. Rány nejsou bolestivé, jde pouze o zásah laserem, takže nemusíte mít žádné obavy, že vás něco bude bolet.

Jde o pořádnou akci, takže adrenalin i tep pořádně stoupne a pořádně se také zapotíte. Takže vyplavíte ze svého těla i spoustu přebytečných kalorií.
Zapojit můžete svoji rodinu, děti, kamarády, ale využít také příležitost pro jedinečnou firemní akci nebo teambuilding. Ani studenti a žáci škol nepřijdou zkrátka, protože lze uspořádat školní výlet a užít si společně se svými učiteli, profesory a spolužáky.

lasergame_aztec05

Lasergame je dokonalá zábava, kterou si rádi a bez přemýšlení zopakujete a klidně s tou samou partou lidí.
Když se řekne zábava, tak to chce něco, co bude bavit každého a při čem si užijete skvělé chvíle se svými blízkými. Upevníte veškeré vztahy a budete mít rozhodně na co v dobrém vzpomínat.